Remove this ad

Lead

Oct 6 11 9:24 PM

Tags : :

Мачът ще се играе в събота на Армията от 18:00 ч. Предвид лидерската позиция на "червените" и слабата ни игра срещу грандовете като че ли привидно мача изглежда с предизвестен край, но аз лично няма да се изненадам ако точно ние първи успеем да вземем точка. Притеснява ме най-вече вратарския пост, дано да не е Кунчев на вратата. Прогнозата ми е 2:1 (да важи и за другия сайт, който засега ми е блокиран), но се надявам нашите играчи да ме опровергаят, все пак топка е, върти се, имаме своите шансове.
Quote    Reply   
Remove this ad
Remove this ad

#1 [url]

Oct 7 11 9:54 PM

Това са прогнозите досега, които бяха пуснати:

QUOTE (seth)
2-2, Пеев

Многократно сме спирали победна серия на "чорбата" с този резултат.

QUOTE (Петър Дяков)
1:1

Божов.

QUOTE (katsumoto)
3:1 Галин Иванов

QUOTE (white_man)
Боево реми 1:1?

QUOTE (Божо)
2:0

(има грешка в името на стадиона в анонса)

QUOTE (atm)
оптимистично и изненадващо 1-2 , Жу
след това Радуканов отива за гъби

QUOTE (yamata)
4-1 Юруков

QUOTE (Altafini)

QUOTE (Whitey)
3:0

QUOTE (rzEtw)
4:1 Божов

QUOTE (venci_1913)
2:1 Галин

QUOTE (Belia_FEN)

QUOTE (fisher96)

QUOTE (zissko)
4-0

QUOTE (lureno19)
2:1 - Божов

Пуснах си прогнозата благодарение на infinitebypass.com, значи не съм баннат, друг е проблема.

QUOTE (staev10)
Резултат - 3:0 е напълно реален с оглед на моментните възможности на двата отбора и то не защото те са много силни, а просто ние сме меко казано кекави.

QUOTE (makaveli)
поне петица (5-0)...я минем центъра 2 пъти я не...

QUOTE (iori)
Настройвам се за очертаващата се загуба и се кръстя да не е с повече от 6 гола (6-0)

QUOTE (ultras white power)
Ще спечелим 0-1 с гол от дузпа в добавеното време на мача.

QUOTE (``Fanatic`1913``)
2-0

Щом като Spiro, C/\ABuCTA, White Hart Lane, slavia_fen, venci_1913, iori, rzEtw и др. имат достъп значи сайта не е хакнат както си мислех, а най-вероятно съм баннат, по неясна за мен причина, ей така без обяснение или предупреждение. Другата вероятност е само част от потребителите да имат достъп до сайта, но ми се струва доста странно.

user posted image

Quote    Reply   
Add Reply

Quick Reply

bbcode help